Aktuality
ze světa Kreativního institutu

Buďte s námi v obraze a sledujte aktuality z kreativního světa. Informace, které by vám neměly za žádných okolností uniknout a které vás udrží v centru dění. Plánované workshopy, eventy a události, na které se můžete v brzké době těšit či výstupy z již proběhlých akcí. 

Novinky, co vás vtáhnou do děje!

Fotoateliér

Fotoateliér

V našem marketingovém ateliéru jsme potřebovali fotoateliér a tak teď jeden máme!

KreATivita&InovaCZe

KreATivita&InovaCZe

V rámci programu Interreg Rakousko-Česko 2021-2027, který podporuje projekty přeshraniční spolupráce, připravila Kancelář transferu technologií Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve spolupráci s LIT Open Innovation Center na Univerzitě Johannese Keplera v Linci a partnery z kreativních odvětví v obou zemích projektovou žádost.

Kreativní vouchery

Kreativní vouchery

Kreativnímu Institutu se tak podařilo definovat svoji jasnou značku, její grafické použití i její komunikaci. Jasná komunikační linka se objevuje v marketingových strategiích, které určují další směřovaní KI a jeho úspěšné vzdělávaní kreativců.

Budování kapacit 2023

Budování kapacit 2023

Shrnutí roku 2023 a poděkování partnerům a donátorům. Jaký byl rok 2023 v Kreativním institutu

Průběh neZiskového marketingu

Průběh neZiskového marketingu

Tentokrát naše pozvání přijali Otta Kovařík a Tomáš Jarolím z marketingové agentury Chilli Production a Lenka Cimlová Ostrá za marketing Jihočeského divadla.

Střípky z Produkčního fóra

Střípky z Produkčního fóra

První fórum pod hlavičkou Kreatins je za námi. Druhý dubnový víkend patřil v Českých Budějovicích produkci a nám nezbývá nic jiné, než poděkovat nejen účastníkům ale i našim hostům. Čemu jsme se věnovali a kdo nás poctil svou návštěvou?