Anatomie projektu • České Budějovice | Kreatins
Listopad 28, 2022
Profesionálové neziskovkám
Inspiruj se profesionály, poznej své schopnosti, aby se ti akce vždy podařila podle tvého vysněného plánu.
28. - 29. listopadu 2022
Žižkárna - České Budějovice
Anatomie projektu
Na co se můžeš těšit?
Moderní doba přináší efektivní metody spolupráce při činnosti neziskové organizace. Projektové řízení, strategické plánování, time management, supervize, týmová hygiena, profesionalizace jsou jen základní termíny, které chceme vysvětlit a ukázat nové možnosti spolupráce nejen ve vaší organizaci.
16+ hodin
Více než 16 hodin přednášek, diskuzí, dotazů a kooperací s našimi hosty. Je jen na tobě, jak tento čas využiješ a jestli se přiučíš něco nového. Čím víc dáš, tím víc dostaneš!
2 lektorské přístupy
2 profesionální týmy ve svých oborech, každý s jiným přístupem a svou cestou. Jejich práce je baví, živí. Seznámí tě s danou problematikou a předají ti nezbytné zkušenosti pro tvojí další cestu
Neformální večer
Součástí setkání je i otevřený neformální večer s kreativními aktéry. Přijďte si popovídat o problematice nad sklenkou oblíbeného nápoje.
Chceme vám setkání ušít co nejvíce na míru, abyste se dozvěděli přesně ty informace, které vám mohou pomoci.
Potřebujeme vás a vaši organizaci trochu poznat. Informace nebudeme nikde sdílet a nebudeme je používat k marketingovým účelům. Budou sloužit jen lektorům pro zpřesnění aktivit.
DOTAZNÍK
Poznej řečníky neziskového marketingu

Magdalena Müllerová
Kancelář Kreativní Evropa Kultura
Magdalena Müllerová pracuje v Kanceláři Kreativní Evropa při IDU. Propaguje program Evropské unie Kreativní Evropa v České republice, konzultuje záměry mezinárodních kulturních projektů, věnuje se strategickému plánování organizací. Iniciovala vznik série debat a přednášek na aktuální témata pro kulturní profesionály Střed zájmu či manažerský program zaměřený na strategické plánování kulturních organizací Akademii IDU.

Lukáš Černý
Budějovice Evropským hlavním městem kultury 2028
S kamarády z ČB stál u zrodu organizace Díky, že můžem, která organizuje oslavy 17. listopadu - Korzo Národní a Samet na školách. V současnosti vede kandidaturu města na Evropské hlavní město kultury a zároveň svoji firmu, která vytváří virtuální prostředí na míru pro klienty z celého světa - Space Makers.
Jeho hlavním úkolem je vytvářet podmínky pro činnost celého týmu a navigovat ho při náročné přípravě přihlášky a kulturní strategie.

Anna Hořejší
Budějovice Evropským hlavním městem kultury 2028
Během studia na Biskupském gymnáziu vedla redakci studentského časopisu Vedneměsíčník a spolupořádala Budějovický majáles. Vystudovala divadelní produkci na pražské DAMU. Spolupracovala na nezávislých hudebních a divadelních projektech, byla součástí týmu Pražského Quadriennale a Kanceláře Kreativní Evropa – Kultura. Do kandidatury vnáší principy udržitelnosti, diverzity a péče.
Cílová skupina
realizátoři středních a velkých eventů, festivalů a projektů, marketéři kulturních odborů,
amatérské kulturní aktivity, manažeři kulturních zařízení
Obsah setkání

Pondělí - Žižkárna
13:00 - prezence a společný oběd
cesta od prvního nápadu k profesionální organizaci
vytvoření dlouhodobě udržitelné vize projektu
cyklus projektu
19:00 - otevřený neformální večer
Úterý - Žižkárna
8:30 - společná snídaně
- efektivní nastavení a řízení týmu a péče o něj
- smysluplnost, přístupnost a společenská odpovědnost organizace
- dopady činnosti organizace na prostředí a komunity, ve kterých působí
- dopady vnějšího prostředí a jeho proměny na činnost organizace
12:00 - společný oběd
- Jak svět kolem nás ovlivňuje naši činnost?
- Jak naše projekty přispívají k rozvoji společnosti?

