Produkční fórum • České Budějovice | Kreatins

Produkční fórum • České Budějovice | Výměník1, Široko

Poznej své schopnosti,
aby se ti akce vždy podařila podle tvého vysněného plánu.

8-10. dubna 2022


Výměník1  České Budějovice

Produkční fórum 

Na co se můžeš těšit?

Každá produkce je zodpovědná za úspěch akce. Cílem fóra je předat profesionální metody práce neziskovým pořadatelům kulturních akcí, aby byli schopni samostatně a efektivně realizovat svoje eventy. 


16+ hodin

Více než 16 hodin přednášek, diskuzí, dotazů a kooperací s našimi hosty. Je jen na tobě, jak tento čas využiješ a jestli se přiučíš něco nového.


3 lektorské týmy

3 profesionálové ve svých oborech, kteří tě seznámí s danou problematikou a předají ti nezbytné zkušenosti pro tvojí další práci.


30 témat

Témata, která tě skutečně zajímají rozebereme do hloubky, aby ti neunikla jediná drobnost pro tvoje budoucí eventy a projekty. Vyber si podle sebe.

Poznej řečníky produkčního fóra

David Borovka

David je zakladatel, vizionář a také jednatel společnosti Borovka Event s.r.o. Za ta léta posbíral nepřeberné množství zkušeností při přípravě a samotné realizaci eventů v České republice i zahraničí. A rád se o ně podělí třeba právě s tebou. Jeho um ti otevře nové dveře do kreativního světa.

Hanka Průchová

Hanka je proděkankou pro výzkum na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Patří mezi největší odborníky na divadelní produkci a jevištní technologii u nás i ve světě. Jestliže tě zajímají prkna, co znamenají svět, není nikdo lepší, kdo by tě mohl zasvětit do této problematiky. 

Honza Lippert

Honza je CEO v ZL Production s.r.o. a klade velký důraz na zodpovědný přístup, otevřenost a spolehlivost, vedoucí k dlouhodobé spolupráci a spokojenosti klientů. Zakládá si na stálém a sehraném fungujícím týmu. Kdo jiný než Honza by ti měl předat svůj neotřelý a originální pohled se svými zkušenostmi.

Témata fóra

O produkci jde mluvit roky a roky.
Tato témata jsou důležitá pro nás, ta svá umísti do harmonogramu při WarmUpu

autorské poplatky, bezpečnost eventu, cílová skupina, dobrovolníci, efektivita práce,  ekoklub, ekologie  projektu, enviromentální event, evaluace, freelanceři nebo zaměstnanci, fundraising, indoor vs. open air, klubové členství, legislativa, management, marketing akce, nastavení cílů, nefinanční spolupráce, obchodní vs. výkonná vs. technická produkce, orientace v elektronickém prostředí, personál, plánování, produkční kreativa vs. zadání od klienta, projektové řízení, propagace, rozpočet eventu, rozpočet vs. budget, teamová komunikace, technická realizace eventu, time a stress management eventu, vlastní nebo rent, vyjednávání, zábory

Harmonogram fóra

Pátek - Výměník1

17:00 - prezentace účastníků


18:00 - Aby kluby nebyly nudy
ekoklub, klubové členství, personál, plánování, propagace,
fundraising, autorské poplatky, vlastní nebo rent, nefinanční spolupráce, freelanceři nebo zaměstnanci


Lukáš Fox Michal (Klub k2, MC Fabrika)
Lukino Zahradnik (Café klub Slavie, balzám café Písek)


21:00 - small talk s přednášejícími a účastníky

Sobota -Výměník1

09:00 - společná snídaně

10:00 - Lektorské úvody
Hanka Průchová, JAMU
divadelní produkce, projektové řízení

David Borovka, Borovka Rental
VIP event produkce

Honza Lippert, ZL Production
produkce hudebních festivalů

13:00 - společný oběd

14:00 - Produkční témata
enviromentální event, legislativa, rozpočet vs. budget,
fundraising, marketing akce, dobrovolníci, indoor vs. open air, technická realizace eventu, obchodní vs. výkonná vs. technická produkce, time a stress management eventu

21:00 - Small talk s přednášejícími a účastníky

Neděle - Široko

9:00 - Společná snídaně

10:00 - Produkční praxe
bezpečnost eventu, zábory, ekologie projektu, nastavení cílů, dobrovolníci, projektové řízení, efektivita práce,  evaluace, teamová komunikace, rozpočet eventu

Hanka Průchová, JAMU
divadelní produkce, projektové řízení